Poznaj Apron

By sprostać potrzebom profesjonalistów

Apron został założony w prostym celu - zaprojektowanie i stworzenie fartucha, który będzie nie tylko ochraniał, ale będzie również ozdobą stroju podczas pracy.

Dedykowane rozwiązania dla branż

Wiemy, że nie sposób stworzyć fartuch odpowiadający wszystkim branżom jednocześnie. Przyjrzeliśmy się każdej z osobna i stworzyliśmy dedykowane modele dla określonych profesji. Zadbaliśmy o to, aby fartuch Apron spełniał potrzeby użytkującego w zależności od wykonywanych zadań.

Spójnie z twoim wizerunkiem

Zdajemy sobie sprawę, że nietylko my przykładamy wielką wagę do detali. Równomierną przywiązuję do tego wagę właściciele czy menedżerowie firm. Jesteśmy pewni, że wachlarz wariantów produktów marki Apron pozwoli im na dobór odpowiedniego stroju dla pracownika, spójnego z wizerunkiem firmy.

Diabeł tkwi w szczegółach

Nasze fartuchy wykonane są z materiałów posiadających właściwości omnifobowe. W praktyce oznacza to, że ciecze nie wnikają w głąb struktury materiału, lecz utrzymują się na jego powierzchni. Niweluje to w znacznym stopniu osadzanie się plam oraz brudu. Ponadto ułatwia pielęgnację fartucha.

Szelki i paski wykonane są ręcznie z naturalnych materiałów jak skóra, czy bawełna oraz najwyższej jakości metalowych komponentów.

Dlaczego my?

Jesteśmy blisko branż, którym dedykowane są nasze produkty. Nie tylko jako klienci, ale głównie jako znajomi oraz fani autorskich pomysłów - lokalnych biznesów. Dobrze prosperujące, chcące się wyróżnić firmy z najwyższą starannością podchodzą do codziennej pracy. My z najwyższą starannością podeszliśmy do zaprojektowania naszych fartuchów.

"> ">
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl